SPEKTAKL NA BALEIDOSU SA SEDAM GOLOVA: Utakmica puna preokreta pripala Sevilji, GUDELJ pred kraj ušao u igru!

30. kolo la liga

Sevilja je neporažena pet utakmica i na četvrtom je mestu sa 61 bodom

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras Seltu sa 4:3, u 30. kolu španskog prvenstva.

Utakmicu u Vigu obeležili su preokreti, a Sevilja je povela u sedmom minutu golom Žila Kundea.

Jago Aspas je sa dva gola, u 20. iz penala i 23. minutu doneo prednost Selti, a u 35. je izjednačio Fernando.

Selta je na poluvreme otišla sa prednošću, a strelac je bio Brais Mendes u 43. minutu.

Novo izjednačenje za Sevilju doneo je Ivan Rakitić u 60. minutu, a pobedu gostima u 76. Alehandro Gomes.

Srpski fudbaler Nemanja Gudelj igrao je za Sevilju od 86. minuta.

Sevilja je neporažena pet utakmica i na četvrtom je mestu sa 61 bodom.