NOVI KORAK KA ODBRANI TITULE: Zvezda loše krenula, pa pregazila Ivanjičane - Katai kreator preokreta! (VIDEO)

superliga, 31. kolo

Aleksandar Katai je prelepo izveo slobodan udarac u osmom minutu

Objavljeno: 17:03h

Crvena zvezda je još tri koraka bliže odbrani titule nakon slavlja na gostovanju Javoru, 5:1 (2:1), u 31. kolu Superlige Srbije.

Loše je počeo meč u Ivanjici za aktuelnog šampiona jer je Luka Luković, verovatno u želji da centrira uhvatio Borjana nespremnog i doveo domaćina u vođstvo već u četvrtom minutu utakmice.

Preokret je brzo najavio Aleksandar Katai prelepo izvedenim slobodnim udarcem u osmom minutu.

Još jedan gol je dao kreativni vezista Zvezde u 31. minutu, ovoga puta uzu dosta sreće jer je posle njegovog udarca lopta zakačila defanzivca domaćih, promenila smer i prevarila golmana.

Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku su crveno-beli brzo rešili sve dileme oko pobednika.

Prvo je Milunović na sebi svojstven način iskoristio odličan centaršut Bena iz "skraćenog kornera" u 65. minutu, da bi sam Ben sedam minuta kasnije sproveo loptu u praznu mrežu.

Ubedljiv trijumf Zvezde koja sada ima 15 bodova i meč više od Partizana, overio je Filipo Falko golom u 82. minutu.