DOGAĐAJ O KOME BRUJI CELA AMERIKA! Nesvakidašnja situacija na ženskom fudbalu

nestvarno

Da stvar bude još gora sve se desilo pred sam kraj utakmice kada je fudbalerka koja nastupa za Portland dobila crveni karton zbog grubog starta

Nesvakidašnja situacija je bila na utakmici ženskog fudbala u SAD.

Meč između Portland Tornsa i Kanzas sitija je podeljeno čak četiri crvena kartona, na kraju je zavšen rezultatom 2:1.

Da stvar bude još gora sve se desilo pred sam kraj utakmice kada je fudbalerka koja nastupa za Portland dobila crveni karton zbog grubog starta. Zato je onda trener Majk Person bio besan na sudiju jer je smatrao da faul nije za isključenje.

Nije prošao ni minut, a na terenu smo videli opštu tuču. Prvu su se zakačile Morgan Viver i Kirsten Edmonds, potom su se pridružile i ostale igračice na terenu i nastao je opšti metež. Na kraju su njih dve dobile direktan crveni karton.

Ovaj skandal ne prestaje da silazi sa naslovnih strana američkih medija, naročito nakon što je vlasnik Portlanda posle meča takođe istakao da je odluka da Viver dobije crveni karton bila sramna. Videćemo kakav će biti ishod ovog trećeg poluvremena, ali je jasno da nas čeka odgovor Fudbalske asocijacije SAD-a.