DA LI JE SVOJ DEBITANTSKI GOL POSVETIO SVOM DEDI? Italijan prvi put pogodio u dresu Crvene zvezde (VIDEO)

kup srbije

Drugi gol na meču je delo Filipa Falka

Filipo Falko je postigao svoj debitantski gol za Crvenu zvezdu, na utakmici četvrtfinala kupa protiv IMT sa Novog Beograda.

Italijan je bio strelac trećeg gola na meču u prvom poluvremenu. Dok je trenutni rezultat 3:0 u korist kluba sa Marakane. Posle jako teške nedelje kada mu je preminuo deda.

Ostali strelci su bili Falćineli u četvrtom minutu, a Kataji je u 11 povisio na 2:0, dok je treći gol delo Italijana u 21. minutu igre.

Crvena zvezda je u prethodnoj fazi takmičenja eliminisala Rad, a pre toga Zlatibor iz Čajetine.

Crveno-beli jure trofej Kupa već od 2012. godine kada su poslednji put podigli pehar osvajača ovog takmičenja, kada su slavili protiv Borca sa 2:0.

Prošle godine su izbačeni u polufinalu kada je Partizan bio bolji od njih sa 1:0, jedini strelac gola je bio Bibars Natho. U finalima su bili dva puta i u oba slučaja su poražrni od večitog rivala.