SPEKTAKULARAN MEČ METALCA I NAPRETKA! Na kraju podela bodova uz četiri gola, Pecelj projektilom pogodio same rašlje

superliga srbije, 28. kolo

Pecelju je ovo drugi gol ove sezone u Superligi

Prva utakmica 28.kola Superlige Srbije između Metalca i Napretka završena je podelom bodova 2:2 (1:1).

Utakmica je počela spektakularno. U sedmom minutu Ljubiša Pecelj je udarcem sa oko 25 metara, posle kog je lopta pod prečku ušla u mrežu i golman gostiju Miloš Ostojić je bio savladan.

Pecelju je ovo drugi gol ove sezone u Superligi.

Gosti su brzo izjednačili, Ivanić je bio strelac već u 11. minutu.

U nastavku i pored velikog broja šansi, gol smo videli tek u 85. minutu kada je Spremo doneo preokret.

Ali, ovoga puta su domaći ekspresno izjednačili - samo minut kasnije gol je dao Cvetković i doneo bod Metalcu.