REAL MADRID I MANČESTER SITI RUTINSKI U ČETVRTFINALU! Gol De Brujnea za TV špice

liga šampiona, revanš mečevi osmine finala

Fudbaleri Mančester Sitija i Real Madrida zabeležili su pobede u revanš mečevima osmine finala Lige šampiona

Objavljeno: 02:00h

Mančester Siti i Real Madrid, novi su učesnici četvrtfinala Lige šampiona.

Građani su bili sigurni na Puškaš Areni pobedivši ekipu Borusije Menhengladbah rezultatom 2:0 (2:0).

Poveli su već u 12. minutu sjajnim golom Kevina De Brujnea. Marez je dodao loptu do Belgijanca, a on raspalio po lopti koja je otišla pod prečku golmana Zomera.

Drugi gol na meču, postigao je Gundogan u 18. minutu nakon asistencije Fodena.

Mančester Siti je ukupnim rezultatom 4:0 prošao u narednu rundu takmičenja.

U drugom meču dana,Real Madrid je na stadionu ,,Alfredo Di Stefano'' pobedio Atalantu rezultatom 3:1 (1:0) i ukupnim rezultatom 4:1 izbacio italijanski tim iz takmičenja.

Prvi gol, postignut je u 34. minutu, a strelac je bio Karim Benzema. Golman Atalante je loše ispucao loptu, a ona je došla do Modrića koji je uposlio Benzemu. Francuz je šutirao sa oko 12 metara i doveo Madriđane u vođstvo. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U 60. minutu, Toloi pravi faul nad Vinisjusom, a precizan je bio Serhio Ramos sa penala.

Atalanta je smanjila u 83. minutu efektnim golom Murijela iz slobodnog udarca.

Konačan rezultat, postavio je Marko Asensio dva minuta kasnije.

Lukas Vaskez je napravio odličan solo prodor, dodao loptu do Asensija na levoj strani, a on je primio loptu i šutirao po zemlji u levi ugao gola Atalante.