ĐURĐEVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA MREŽE! Strelac je oba gola u pobedi Hihona nad Majorkom

dominacija se nastavlja

Objavljeno: 19:14h

Uroš Đurđević nastavlja da rešeta mreže u španskoj segundi.

Crnogorski reprezentativac je bio strelac oba gola za Sporting Hihon u pobedi nad Majorkom od 2:0.

Prvi gol je bio sa bele tačke u 28. minutu, dok je drugi postigao pred kraj utakmice u 86.

Đurđević se tako učvrstio na prvom mestu liste strelaca sa trenutno postignutih 19 golova, i beži drugoplasiraom Raulu De Tomasu iz Espanjola tri gola, a Sadiku pet.

A još jedna neverovatna stvar jeste da je ove sezone popularni Đuka učestvovao u 60 odsto golova Hihona ove sezone.