KUP SRBIJE: Radnik nakon boljeg izvođenja penala ispisao istoriju. Vojvodina drugi učesnik polufinala

četvrtfinale

Radnik je bio bolji od TSC-a i zasluženo se plasirao u polufinale Kupa Srbije

Fudbaleri Radnika iz Surdulice, plasirali su se prvi put u svojoj istoriji u polufinale Kupa Srbije.

Oni su u četvrtfinalnom meču pobedili ekipu TSC-a nakon boljeg izvođenja penala, a u regularnom toku meča, bilo je 1:1.

TSC je došao do prednosti u 18. minutu, a strelac je bio Lukić iz jedanaesterca. Izjednačenje gostima, doneo je Makarić u 36. minutu.

Radnik je u penal seriji pogodio četiri, a TSC tri jedanaesterca i zasluženo se plasirao u polufinale Kupa Srbije.

Ekipa Vojvodine, pobedila je Spartak iz Subotice rezultatom 2:1 (0:0) i na taj način postao drugi učesnik polufinala Kupa Srbije.

Bralić je doveo Vojvodinu do prednosti u 58. minutu. Samo četiri minuta kasnije, Šimura je doveo goste do izjednačenja, da bi konačan rezultat postavio Bojić u 69. mintu.

Partizan u 17.05 dočekuje ekipu Voždovca.

Meč Crvene zvezde i IMT je odložen zbog obaveza crveno - belih u domaćem prvenstvu. Oni se danas sastaju sa Mačvom u okviru odložene utakmice 22. kola.