MARJANOVIĆ POGODIO U FINIŠU ZA VELIKA TRI BODA NAPRETKA; Remi fenjeraša Bačke i Mladosti! (VIDEO)

superliga srbije, 26. kolo

Objavljeno: 22:18h

Fudbaleri Bačke i Mladosti odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 26. kola Superlige Srbije.

Bačka je povela u 41. minutu golom Nikole Žakule, a gostujući tim osvojio je bod pogotkom Miloša Šatare u 63. minutu.

Mladost je osmi put u ligi odigrala nerešeno i 12. je na tabeli sa 32 boda.

Bačka je nastavila niz bez pobede, šestu utakmicu u Superligi ove sezone završila je remijem i poslednja je na tabeli sa 15 bodova.

Fudbaleri Napretka pobedili su večeras na gostujućem terenu Zlatibor sa 2:1.

Napredak je poveo u sedmom minutu golom Alena Melunovića iz jedanaesterca, a izjednačio je Marko Momčilović u 45. minutu. Pobedu Napretku doneo je Saša Marjanović pogotkom u 87. minutu.

Ekipa iz Kruševca prekinula je niz od dva poraza, a posle šeste prvenstvene pobede zauzima 16. mesto na tabeli sa 25 bodova. Zlatibor je pretrpeo 15. poraz i 18. je na tabeli sa 21 bodom.

U sledećem kolu Napredak će dočekati Bačku, a Zlatibor će u Beogradu igrati protiv Partizana.