MORATA DVOSTRUKI STRELAC U POBEDI JUVEA NAD LACIOM! SERGEJ proveo ceo meč na terenu, Sasuolo poražen u Udinama

serija a, 26. kolo

Derbi kola igraju večeras Juventus i Lacio

Objavljeno: 23:21h

Fudbaleri Specije i Beneventa odigrali su danas nerešeno 1:1, u meču 26. kola italijanske Serije A.

Gosti su poveli preko Argentinca Adolfa Gaića u 24. minutu, da bi do boda Specija došla golom Danijelea Verdea u 71. minutu meča.

Benevento je niz bez pobede u domaćem šampionatu produžio na 10 utakmica, a poslednju pobedu upisali su 6. januara ove godine protiv Kaljarija.

Specija sa 26 bodova zauzima 14. mesto na tabeli Serije A, dok sa istim brojem bodova Benevento zauzima 15. poziciju.

Fudbaleri Udinezea pobedili su večeras na svom terenu Sasosulo sa 2:0, u utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Udineze je poveo golom Fernanda Ljorentea u 42. minutu, a konačan rezultat postavio je Roberto Pereira golom u trećem minutu sudijske nadoknade.

Srpski fudbaler Filip Djuričić odigrao je drugo poluvreme za ekipu Sasosula.

Na tabeli Serije A Sasosulo zauzima deveto mesto sa 36 bodova, dok je Udineze na 10. mestu sa četiri boda manje.

Ranije danas Specija i Benevento odigrali su nerešeno 1:1, a kasnije igraju Juventus-Lacio.

U derbiju 26 kola Serije A Juventus je na svom terenu slavio protiv Lacija sa 3:1.

Poveli su gosti u 14. minutu golom Hoakina Koreje, prednost Lacija je trajala do 39. minuta kada je izjednačenje doneo Rabio. Juventus je u drugom poluvremenu za svega tri minura rešio pitanje pobednika. Oba gola je postigao Alvaro Morata prvi u 57, a drugi iz penala u 60. minutu.

Treba napomenuti da je Juventus igrao sa Ronaldom samo poslednjih 20 minuta. Sergej Milinković Savić je celu utakmicu proveo na terenu.