TITULA U ENGLESKOJ VEĆ REŠENA!? Siti slavi remi Junajteda

29. kolo, premijer liga

Objavljeno: 23:30h

Fudbaleri Barnlija i Lestera odigrali su danas nerešeno 1:1, u meču 29. kola Premijer lige.

Barnli je poveo golom Mateja Vidre u četvrtom minutu, kojem je prethodila velika greška igrača gostiju Hamze Čudurija.

Lester je do izjednačenja stigao golom Kelečija Ihenača u 34. minutu meča.

Lester je treći na tabeli Premijer lige sa 50 bodova, dok se ekipa Barnlija nalazi na 15. mestu sa 29 bodova.

Šefild junajted je na svom terenu pobedio ekipu Aston Vile sa 1:0.

Jedini gol za četvrtu pobedu Šefilda postigao je Dejvid Mekgoldrik u 30. minutu meča.

Domaći tim je od 57. minuta i isključenja Fila Jagelke koji je dobio direktan crveni karton igrao sa desetoricom na terenu.

Jagelka je crveni karton dobio nakon pregledanja VAR-a, posle kojeg je sudija dosudio faul pri šutu ka golu nad Anvarom El-Gazijem.

Aston Vila je na devetom mestu Premijer lige sa 39 bodova, dok je Šefild poslednji sa 14 bodova.

Mečevi 29. kola Premijer lige odigrani su unapred, zbog obaveza Lestera i Šefild junajteda u četvrtfinalu FA kupa.

U poslednjem meču dana, Kristal Palas i Mančester Junajted, odigrali su 0:0 na Selhurst Parku.

Nakon ovog kola,Mančester Junajted se nalazi na 2. mestu sa 51 osvojenim bodom, dok je Kristal Palas na 13. mestu sa 34 boda.

U narednom kolu, očekuje nas gradski derbi između Mančester Junajteda i Mančester Sitija, dok Kristal Palas gostuje ekipi Totenhema.