RAPSODIJA PARTIZANA ZA NOVI POTOP INĐIJE: Crno-beli brojali do šest, gol i dve asistencije Asana! (VIDEO)

superliga srbije, 24. kolo

Utakmicu između Inđije i Partizana mogli ste uživo pratiti na portalu Espreso

Fudbaleri Inđije i Partizana međusobnim susretom otvorili su 24. kolo Superlige Srbije, a crno-beli su kao gosti slavili više nego ubedljivo - 6:0 (3:0).

Crno-beli su stigli do 13. uzastopne pobede u prvenstvu nad ekipom koja se bori za opstanak, zbog čega je trener Aleksandar Stanojević pozvao na oprez pre utakmice.

Ipak, klub iz Humske je imao dobra iskustva sa Inđijom jer ju je savladao ubedljivo i u prethodna dva duela - 5:0 i 3:0.

Ali tek sada su domaći doživeli težak poraz, pravi "potop". Ostali su na 17. poziciji sa 22 boda.

Partizan je stigao do 59. boda. Imaju samo tri manje od Zvezde, ali i odigrane dve utakmice više.

II POLUVREME

90+1. minut - kraj utakmice i mučenja Inđije.

90. minut - GOL - posle gužve u petercu, Vujačić je smestio loptu u mrežu - 0:6!

84. minut - vrlo dobar udarac Bastajića, Stojković je morao da interveniše i skrene loptu u korner.

79. minut - GOL - Nemanja Jović se izborio za loptu pa "otvorio" stopalo i pogodio dalji ugao - 0:5!

78. minut - Konačno jedan udarac na gol - pokušao je Bajnbek, ali lopta je otišla nekoliko metara pored desne stative.

76. minut - mirniji period utakmice, domaći i dalje nemoćni, crno-beli kontrolišu utakmicu, ali i oni kao da samo čekaju kraj...

1 / 7 Foto: Starsport©

65. minut - nove izmene - Dimitrov i Nešković su ustupili mesta Iliću i Jovanoviću kod Inđije, a Jojić i Asano, Bajbeku i Pavloviću kod Partizana.

58. minut - Pantelić je zamenio Đorđevića u redovima domaćih.

56. minut - zamalo i peti gol - Jovičić je odbranio udarac Jovića koji je potpuno neometan bio na pet metara od gola.

54. minut - Marković, Štulić i Natho su napustili teren a zamenili su ih Jović, Holender i Suma.

53. minut - Marković je propustio novu priliku za crno-bele.

51. minut - GOL - i Asano se upisao u strelcu. Natho je provukao loptu do Japanca koji je lako najavio pravi potop domaćina - 0:4.

46. minut - počelo jee drugo poluvreme.

I POLUVREME

45+2. minut - GOL - kiks Jovičića nije popravio Čalov, Asano je došao do lopte i pronašao Jojića koji nije pogrešio - 0:3!

45. minut - dva minuta sudijske nadoknade.

41. minut - GOL - Asano je odlično izbacio Markovića koji je bio 1-na-1 sa Jovičićem malo iskosa sa desne strane. Golman Inđije je zakačio loptu ali je nije skrenuo dovoljno da ne završi u mreži - 0:2!

37. minut - prvi pravi pokušaj domaćih, Aleksić je pogodio spoljni deo mreže.

33. minut - Jojić je centrirao iz slobodnog udarca, Vujačić je pokušao, ali bio je u ofsajdu. Potom je Marković trčao na pas Natha, ali je Jovičić prvi stigao do lopte.

1 / 4 Foto: Starsport©

24. minut - Dimitrov je posle dobrog okreta pao pred šesnaestercem Partizana, sudija je odmahnuo rukama.

21. minut - novašansa za Štulića koji nije bio u ofsajdu, ali je njegov šut "upasiren".

7. minut - GOL - Natho je poslao golmana u jednu a loptu u drugu stranu - 0:1.

6. minut - PENAL za Partizan! Marković je na ivici šesnaesterca proigrao Obradovića koji je očigledno fauliran iako nije bio u izglednoj poziciji.

4. minut - zapretili su i domaći, šut sa distance - lopta je otišla preko gola.

3. minut - dobra prilika za Štulića već posle malo više od dva minuta igre. Osvojio je loptu bnez prekršaja, ali šutirao pored leve stative...

1. minut - utakmica je počela.