ZVEZDA MILANU DALA 3 GOLA ZA 135 MINUTA, A NJIMA SAMO 1 ZA GODINU I PO DANA! Superligaš se pohvalio na Tviteru!

ma kakvi rosoneri, oni su sila

Javor je primio samo jedan gol od crveno-belih za 225 minuta igre

Ispala je Crvena zvezda od Milana, ali su i u Italiji i u Evropi impresionirani nastupom šampiona Srbije u dvomeču sa "Rosonerima".

Crveno-beli nisu izgubili ni u jednom meču, igrali su u oba sa igračem manje u završnici, a postigli su tri gola.

Ipak, jedan domaći klub je na šaljiv način istakao da su oni ipak nezgodniji Zvezdi nego veliki Milan.

Naime, FK Javor Matis iz Ivanjice je na svom Tviter profilu objavio vrlo zanimljiv podatak: Zvezda je za 135 minuta igre dala tri gola Milanu, a od novembra 2019. samo jedan Javoru!

Ivanjičani su sa Beograđanima remizirali 1:1 10. novembra 2019, a prethodne jeseni su odoleli na Marakani - 0:0.

Mogli bi na to da nadovežu i drugo poluvreme susreta iz jula 2019. kada je Zvezda slavila 2:0 ali se mreže nisu tresle u drugom poluvremenu.

Tako, Javor je primio samo jedan gol od crveno-belih za 225 minuta igre. Mnogo bolje od Milana, zar ne?