VULIĆ I GOLEMIĆ GLEDALI RONALDA NA DELU: Portugalac sa dva gola glavom trasirao put ka pobedi Juventusa! (VIDEO)

serija a, 23. kolo

Ronaldo je sa 18 golova preuzeo prvo mesto na listi strelaca ispred Lukakua

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras Krotone sa 3:0 (2:0), u utakmici 23. kola italijanske Serije A i popeli se na treće mesto na tabeli.

Dvostruki strelac bio je Kristijano Ronaldo, koji je oba gola postigao glavom, u 38. minutu i prvom minutu nadoknade prvog poluvremena. Strelac za crno-bele bio je i Veston MekKeni u 66. minutu.

Ronaldo je sa dva gola preuzeo prvo mesto na listi strelaca, on sada ima 18, a napadač Intera Romelu Lukaku 17 pogodaka.

Juventus ima 13 pobeda i 45 bodova na trećem mestu na tabeli, četiri boda manje, ali i utakmicu manje od drugoplasiranog Milana. Prvi je Inter sa 53 boda iz 23 utakmice.

Golemić i Vulić su ceo meč igrali za goste.

Krotone je pretrpeo 17. poraz i poslednji je na tabeli sa 12 bodova.