SADIK DAO NOVI GOL, DRUGI MU PONIŠTEN: Almerija pala kod direktnog rivala u 90+5'! (VIDEO)

kažnjava svaku grešku odbrane

Dva prvoplasirana tima će izboriti plasman u najjači rang

Umar Sadik je opet bio strelac, i to za vođstvo Almerije u 21. kolu španske Segunde, ali je njegov tim poražen od konkurenta za plasman u Primeru, Leganesa - 2:1 (0:1).

Nekadašnji napadač Partizana je doveo crveno-bele u prednost u osmom minutu. Posle kiksa jednog igrača domaćih, predriblao je drugog defanzivca i zakucao loptu u bliži ugao.

Baston je izjednačio u 48. a Sadik je još jednom zatresao mrežu u 71. minutu, ali je taj gol poništen posle intervencije VAR-a.

Preokret i vrlo bitan trijumf domaćinu je doneo Omeruo golom u petom minutu sudijske nadoknade.