BRUTALNA SVAĐA PIKEA I GRIZMANA ZBOG MBAPEA: Pljuštale psovke, čula se galama, grmeo Kamp Nou!

Salve uvreda

Igrači Barselone su se žestoko posvađali tokom utakmice osmine finala Lige šampiona protiv Pari Sen Žermena koju su izgubili sa 4:1.

Fudbaler Barselone Žerar Pike je bio aktivan većim delom utakmice, galamom je pokušavao razbuditi svoje saigrače što se odlično čulo tokom prenosa, ali tom prilikom došlo je do verbalnog sukoba sa Grizmanom.

U 38. minutu pri rezultatu 1:1 već se videla nervoza kod igrača Barselone kao da su znali da će uslediti oluja u nastavku.

Pike se izgalamio na Grizmana nakon što on i Dest nisu uspeli zaustaviti Mbapea kod jednog napada.

Pike: - Zadržite posed, prokletstvo. Hajde. Duži je*eni posed.

Grizman: - Smiri se, prestani galamiti.

Pike: - Je*i ga, Grizi, se*u po meni...

Grizman: - Pi*ka ti materina!

Pike: - Pi*ka materina tebi. Patimo se i igramo tako već pet minuta.

Grizman: - Ne galami!

Nakon toga došao je Lenglet koji je umirio obojicu fudbalera, ali tu nije bio kraj.

Pike: - Pi*ka mu materina, trčimo kao ludi.

Grizman: - Trčim i ja.

Inače, Liga šampiona se nastavlja večeras sa utakmicama Porto - Juventus i Sevilja - Borusija Dortmund.