VLAHOVIĆ POGODIO, VIOLA IZGUBILA, ĐURIČIĆ BOLJI OD GOLEMIĆA I VULIĆA! Roma lako, a "Boginja" u nadoknadi (VIDEO)

22. kolo serija a

Roma je treća na tabeli sa 43 osvojena boda, dok je Udineze 13. sa 34. poena

Objavljeno: 20:18h

Fudbaleri Rome pobedili su danas na svom terenu Udineze sa 3:0, u 22. kolu italijanske Serije A.

Dvostruki strelac za Romu bio je DŽordan Veretu u petom i 25. minutu iz penala. Treći gol za Romu je postigao Pedro Rodriges u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Roma je treća na tabeli sa 43 osvojena boda, dok je Udineze 13. sa 34. poena.

U narednom kolu, Roma će gostovati Beneventu, dok će Udineze gostovati Parmi.

Fudbaleri Fiorentine nisu uspeli da osvoje ni bod na gostovanju Sampdoriji u Đenovi pošto su poraženi rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo već nakon pola sata igre, a strelac je bio Keita Balde.

Ipak, "Viola" preko srpskog reprezentativca Dušana Vlahovića je uspela da izjedančni samo sedam minuta kasnije.

Fiorentina je od tog momenta, a pogotovo u drugom poluvremenu bila bolji rival i bila bliža golu, ali je na kraju za sve promašeje kažnjena u 71. minutu, kada je Fabio Kvaljarela doneo vođstvo Sampdoriji, ali i pobedu.

Fudbaleri Atalante stigli su u finišu meča do pobede na gostovanju Kaljariju, a strelac odlučujećeg gola bio je Luis Murijel u 90. minutu.

Fudbaleri Sasuola pobedili su danas Krotone u gostima sa 2:1.

Ekipa Sasuola je vodila od 14. minuta golom Domenika Berardija, a Krotone je izjednačio u 26. preko Adama Unasa.

Pobedu gostima doneo je Federiko Kaputo iz penala u 49. minutu.

Ekipa Sasuola pobedila je posle pet utakmica u Seriji A.

Sada ima 34 boda i zauzima osmo mesto na tabeli italijanskog prvenstva.

Krotone je vezao četiri poraza i poslednji je na tabeli sa 12 bodova.

Srpski fudbaleri igrali su za oba kluba.

Vladimir Golemić bio je celu utakmicu u igri za Krotone, kao i Filip Đuričić za Sausolo, dok je Miloš Vulić ušao u igru u domaćem timu u 66. minutu i "požuteo" u 80.