TEŽAK KIKS MILANA PRED ZVEZDU: Najjači sastav se obrukao protiv Specije! Nisu mogli ni do počasnog gola!(VIDEO)

serija a, 22. kolo

Pjoli nije odmarao najbolje, ali to nije pomoglo

Lider Serije A, Milan, kiksnuo je večeras na gostovanju Speciji u okviru 22. kola - 2:0 (0:0).

Trener Milaneza, Stefano Pjoli, očekivano je izveo na teren najjači sastav, a najverovatnije će mnoge od ovih fudbalera odmoriti u četvrtak u duelu sa Crvenom zvezdom.

Ipak, njegov tim nije pružio partiju na nivou onih iz većeg dela sezone i poražen je a da nije postigao ni gol.

Specija je do velikog slavlja došla u drugom poluvremenu golovima Đulija Mađorea u 56. i Simonea Bastonija u 67. minutu.

Inter, koji ima dva boda manje od Milana, ima priliku da trijumfom nad Laciom u nedelju preuzme prvo mesto.