SAUTEMPTON POVEO ALI NA KRAJU SLAVIO VULVERHEMPTON: Vukovi preokrenuli za svega 13 minuta!

24. kolo premijer liga

U narednom kolu, Vulverhempton će dočekati Lids, dok će Sautempton ugostiti Čelsi.

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su danas u gostima Sautempton sa 2:1, u 24. kolu engleske Premijer lige.

Poveo je Sautempton u 25. minutu golom Deni Ingsa, da bi Vulverhempton izjednačio golom Rubena Nevesa iz penala u 53. minutu.

Pobedu Vulvsima je doneo Pedro Neto golom u 66. minutu.

Vulverhempton je upisao osmu pobedu u šampionatu i sa 30 poena zauzima 12. poziciju, dok je Sautempton na 13. mestu sa bodom manje.