PEP PONIZIO MURINJA, LESTER PREOKRENUO PROTIV LIVERPULA: Barnli uništio Milivojevićev Kristal Palas!

24. kolo premijer liga

Na tabeli Premijer lige Lester ima 46 bodova na drugom mestu, dok je Liverpul upisao treći poraz u nizu i nalazi se na četvrtom mestu sa 40 bodova.

Fudbaleri Lestera pobedili su danas na svom terenu ekipu Liverpula sa 3:1, u meču 24. kola Premijer lige.

Liverpul je poveo golom Mohameda Salaha u 67. minutu, a domaći tim izjednačio je u 79. minutu preko Džejmsa Madisona, koji je gol postigao iz slobodnog udarca.

Džejmi Vardi je u 81. minutu iskoristio grešku golmana Liverpula Alisona i odbrambenog igrača gostiju Ozana Kabaka, te je doveo domaći tim u vodstvo.

Do kraja meča Lester je postigao još jedan gol preko Harvija Barnsa u 85. minutu.

U sledećem kolu Lester gostuje Aston Vili, a Liverpul dočekuje gradskog rivala Everton.

Drugi derbi dana igrali su Mančester siti i Totenhem. Sudar Pepa Gvardiole i Žozea Murinja dobio je španski stručnjak, i to ubedljivo - 3:0 (1:0).

Rodri je iz penala u 23. minutu doveo "Građane" u vođstvo.

U nastavku je Ilkaj Gundogan koji igra u fenomenalnoj formi sa dva gola rešio pitanje pobednika. Zatresao je mrežu u 50. pa u 66. minutu.

Siti je povećao prednost na vrhu, sada imaju 53 boda, sedam više od Lestera. Spursi su osmi sa 36 bodova.

Fudbaleri Barnlija pobedili su danas na gostujućem terenu ekipu Kristal Palasa sa 3:0.

Barnli je poveo u petom minutu golom Johana Gudmundsona, a pet minuta kasnije Džej Rodriges je golom nakon centaršuta iz kornera povećao prednost gostiju.

Konačnih 3:0 postavio je Metju Lovton u 47. minutu meča.

Kapiten Kristal Palasa srpski fudbaler Luka Milivojević odigrao je ceo meč.

Na tabeli Premijer lige Kristal Palas je 13. sa 29 bodova, dok Barnli na 15. mestu ima tri boda manje.

Fudbaleri Brajtona i Aston Vile odigrali su večeras nerešeno 0:0.

Aston Vila je osma na tabeli sa 36 bodova, dok je Brajton na 15. poziciji sa deset bodova manje.

U narednom kolu, Aston Vila dočekuje Lester, a Brajton ekipu Kristal Palasa.