SUAREZ DOVEO ATLETIKO NADOMAK NOVE POBEDE, PA USLEDIO ŠOK: Fereira prekinuo niz "Jorgandžija"! (VIDEO)
2:2 - Fudbaleri Selte i Atletika su remizirali, Foto: Profimedia

primera, 22. kolo

Madriđani su imali četiri vezane pobede

Objavljeno: 23:34h

Fudbaleri Atletiko Madrida i Selte igrali su večeras nerešeno 2:2, u 22. kolu španske Primere.

"Jorgandžije" su ispustile pobedu, pošto su imale prednost do 89. minuta.

Selta je povela u 13. minutu preko Santija Mine, a Madriđani su preokrenuli golovima Luisa Suaresa u 45. i 50. minutu.

Izjednačenje i bod gostima doneo je bivši igrač Benfike Fakundo Fereira u 89. minutu.

Atletiko je prvi na tabeli sa 51 bodom, osam više od drugoplasirane Barselone, koja ima utakmicu više.

Selta je vezala tri nerešena rezultata i na 10. je poziciji sa 26 bodova.

Suarez je sa dva gola na ovom susretu stigao do ukupno 16 u prvih 17 ligaških utakmica za novi klub i tako oborio rekord koji je držao Kristijano Ronaldo koji je za Real 2009./10. u istom roku dao 15 golova.