RAPSODIJA KOSTIĆA! Srbin sa golom i dve asistencije doneo tri boda Ajntrahtu!

20. kolo, Bundesliga

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta pobedili su danas na gostujućem terenu Hofenhajm sa 3:1, u utakmici 20. kola Bundeslige.

Ajntraht je poveo u 15. minutu golom srpskog fudbalera Filipa Kostića, a izjednačio je Ila Bebu u 47. minutu.

Gostujući tim poveo je u 62. minutu pogotkom koji je postigao Evan Obit N'Dika, a dva minuta kasnije konačan rezultat postavio je Andre Silva.

Klub iz Frankfurta je ostvario treću uzastopnu pobedu u ligi, ukupno devetu i četvrti je na tabeli sa 36 bodova.

Hofenhajm je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno deveti i zauzima 12. mesto sa 22 boda.

Danas je trebalo da se igra i utakmica Arminije i Verdera, ali je odložena zbog snežne oluje koja je pogodila Nemačku.