BILBAO IDE KA NOVOM TROFEJU: Baskijci prošli Betis posle penala, izjednačili u 94'! (VIDEO)

kup kralja, 1/8 finala

Atletik se plasirao u četvrtfinale Kupa kralja

Fudbaleri Atletik Bilbaa plasirali su se među osam najboljih ekipa španskog Kupa kralja eliminisavši kao gosti Betis - 1:1 (0:0), 1:4 posle penala.

Betis je poveo golom Huana Huanmija u 84. minutu, da bi Bilbao izjednačio u četvrtom minutu sudijske nadoknade golom Raula Garsije.

Baskijci, osvajači Superkupa Španije, su bili sigurni sa bele tačke, dok igrači andaluzijskog kluba dva puta nisu realizovali penal.

Žreb polufinalnih parova će biti održan 5. februara, a mečevi su na programu 10. februara i 3. marta.