INTER SAM SEBI "PUCAO" U NOGE! Juventus mirno čeka ravanš kod kuće!

Kup italije - polufinale

U drugom polufinalu sastaju se Atalanta i Napoli

Na Đuzepe Meaci je večeras odigran prvi meč polufinala Kupa Italije između Intera i Juventusa, a pobeda je pripala gostima iz Torina 2:1.

Inter je bolje otvorio meč i poveo nakon samo devet minuta igre golom Lautara Martineza i uz "pomoć" Điđija Bufona, koji je loše reagovao kod udarca.

Inter je delovao bolje i konkretnije na početku, ali je onda usledio preokret Juventusa.

U 26. minutu Jang bespotrebno vuče Kvadrada, obara ga, a nakon VAR-a ustanovljeno je da je skrivio prekršaj za kazneni udarac.

Cristiano Ronaldo je bio siguran za 1:1.

U 35. minutu Juventus dolazi do potpunog preokreta. Ronaldo koristi zbunjenost Škrinjara i Handanovića, pa loptu šalje u praznu mrežu.

Do kraja utakmice Inter je imao nekoliko sjajnih šansi, ali nije uspeo postići gol, pa će s golom zaostatka putovati na revanš u Torino, koji je na programu sledećeg utorka.

U drugom polufinalu sastaju se Atalanta i Napoli.