GOLOVI, PREOKRETI I NA KRAJU POBEDA "BOGINJE"! Laciju nije pomogao ni igrač više, Juve ide na Inter!

Kup italije - Četvrtfinale

Fudbaleri Atalante u fantastičnoj utakmici pobijedili su Lacio sa 3:2 i plasirali se u polufinale Kupa Italije.

Atalanta je odlično otvorila utakmicu i povela već u sedmom minutu kada je Djimsiti pogodio za 1:0.

Međutim, Lacio je uspio da dođe do preokreta. Samo deset minuta kasnije rimski klub je poravnao na 1:1 kada je odličan gol glavom postigao Muriki.

U 34. minuti bilo je 2:1 za goste. Fantastičan solo prodor imao je Aserbi koji je uspio da postigne pogodak za preokret i vođstvo Lazija.

Ipak, Atalanta je do kraja prvog dela uspela da izjednači na 2:2, a gol je postigao Malinovski.

Od 53. minuta domaći su igrali s igračem manje jer je Palomino dobio crveni karton, ali i pored toga su došli do pobede.

Odlučujući trenutak desio se u 57. minuti kada je Romero asistirao, a pogodak za konačnih 3:2 i plasman Atalante u polufinale postigao je Mirančuk.

Fudbaleri Juventusa plasirali su se večeras u polufinale Kupa Italije pošto su u Torinu pobedili ekipu Spala sa 4:0.

Juventus je u 16. minutu poveo golom Alvara Morate sa "bele tačke", a do kraja prvog poluvremena gol je postigao i Djanluka Frabota u 33. minutu.

Nastavak meča doneo je još dva gola domaće ekipe. Dejan Kuluševski je bio strelac u 78. minutu, a Federiko Kijeza u četvrtom minutu sudijske nadokande.

U polufinalu Kupa Italije Juventus će igrati protiv Intera iz Milana. Prvi meč će se igrati u Milanu, a revanš u Torinu.