LACIO SLAVIO U DERBIJU KOLA: Kaljari i Sasuolo remizirali, Đenova pobedila fenjeraša Krotonea

20. kolo Serija a

Golčina Marušića obeležila utakmice od 15:00

U terminu od 15:00 odigrano je tri utakmice 20. kola Serije A

Derbi kola se igrao u Bergamu gde je Lacio slavio protiv Atalante rezultaom 3:1.

Laciali su poveli posle samo tri minuta igre, sjajnim pogotkom Adama Marušića, prednost za goste iz Rima je povećao Koreja u 51- om. Nadu gostima je uneo Pašalić golom u 79- om minutu. Konačan rezultat je postavio Vedat Murići u 82- om minutu.

U susretu Kaljarija i Sasuola smo videli podelu bodova, domaći su poveli u 75- mo preko Žoa Pedra, a bod gostima je doneo Boga u nadoknadi vremena.

Fenjeraš Krotone je upisao još jedan poraz. Bolji od njih su bili fudbaleri Đenove rezultatom 0:3. Dva gola je bilo postignuto u prvom delu utakmice Destro i Čibora su bili strelci. Destro je bio i strelac trećeg gola za svoj tim u 50- om minutu utakmice.

U prvoj utakmici dana Udineze je savladao Speciju sa 1:0.

Serija A 20. kolo:

Bolonja- Milan 1:2, Sampdorija- Juventus 0:2, Inter- Benevento 4:0, Specija- Udineze 0:1, Atalanta- Lacio 1:3, Kaljari- Sasuolo 1:1, Krotone- Đenova 0:3.