PARTIZANU DVE POBEDE U ISTOM DANU! Pripreme završene ubedljivim trijumfom nad Makedoncima! (VIDEO)
FK Partizan, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

pripreme

Fudbaleri Partizana, zabeležili su trijumf nad makedonskim Sileksom rezultatom 3:0

Fudbaleri Partizana, odigrali su drugu utakmicu danas, a ujedno i poslednju na pripremama u Beleku.

Nakon pobede nad Ruhom od 1:0, crno-beli su savladali Sileks rezultatom 3:0.

Stanojević je na teren izveo sledeći sastav:Slavković, Ostojić, Banjak, Miljković, Brežančić, Šćekić, Asano, Suma, Pavlović, L.Marković, Bajbek

Nakon prvog poluvremena bez golova, u drugom je bilo čak tri. Prvo od njih, delo je Asana koji je iskoristio dugačku loptu Markovića, zaobišao golmana Sileksa i levom nogom plasirao loptu u mrežu.

Asano je svojim drugim golom duplirao prednost preciznim udarcem sa 15-ak metara. Primio je loptu i izbacio fintom iz balansa igrača Sileksa i pogodio bliži ugao.

Konačan rezultat, postavio je Marko Milovanović svojim prvim golom u dresu Partizana u 87. minutu.