DVA GOLA BUDIMIRA ZA BEG IZ ZONE ISPADANJA! Osasuna neće u Segundu, Granadi beže vodeći! (VIDEO)

primera, 20. kolo

Danas se igraju ukupno četiri utakmice

Fudbaleri Osasune pobedili su danas Granadu sa 3:1, u 20. kolu španske Primere.

Osasuna je imala dva gola prednosti na poluvremenu, a strelac oba je bio Hrvat Ante Budimir, u 27. i 39. minutu.

Luis Suares Haris je smanjio prednost domaćina golom u 50. minutu, ali gosti nisu mogli ni do boda.

Konačan rezultat je u 86. minutu postavio Jon Monkajola.

Osasuna je izašla iz zone ispadanja. Sada je na 17. mestu sa 19 bodova.

Granada ima 28 bodova i sedma je na tabeli šampionata Španije.

La Liga, 20. kolo

Nedelja Osasuna – Granada 3:1 (Budimir 27, 39, Mankajola 86 - Haris 50) 16:15 Elče – Barselona 18:30 Selta – Eibar 21:00 Atletiko Madrid – Valensija

Petak Levante – Valjadolid 2:2 (0:0)

Subota Ueska – Viljareal 0:0 Sevilja – Kadis 3:0 (2:0) En Nesiri 32, 37, 62 Sosijedad – Betis 2:2 (0:0) Isak 48, Orjasabal 57 – Kanales 86, Hoakin 90+2 Alaves – Real Madrid 1:4 (0:3) Hoselu 59 – Kazemiro 15, Benzema 41, 70, Azar 45+1

Ponedeljak 21:00 Bilbao – Hetafe