GOLEADA NA MEČEVIMA PRIMERE! Radoja odigrao svih 90 minuta, Bono odbranio penal u 91'! (VIDEO)

primera, 19. kolo

U poslednjoj utakmici dana sastaju se Sevilja i Alaves

Fudbaleri Kadiza i Levantea odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 19. kola španske Primere, a svi golovi su pali u prvih pola sata igre.

Kadiz je poveo golom Alberta Peree u četvrtom minutu, a četiri minuta kasnije izjednačio je Marti Rožer. Isti igrač je u 11. minutu doneo vođstvo Levanteu, a konačan rezultat je u 28. minutu postavio Kala golom nakon centaršuta iz kornera.

Srpski fudbaler Nemanja Radoja odigrao je ceo meč za ekipu Levantea.

Kadiz na tabeli španskog prvenstva zauzima osmo mesto sa 24 boda, a ekipa Levantea je na 11. mestu sa dva boda manje.

Nerešen rezultat vidjen je i u drugom večerašnjem meču španske Primere, u kojem su fudbaleri Valjadolida i Elčea odigrali takodje 2:2.

Elče je vodio sa 2:0 golovima Hosana Fernandesa u 9. i 43. minutu meča.

Domaćoj ekipi je u 62. minutu poništen gol nakon pregleda VAR snimka i igranja rukom Šona Vajsmana, ali je ekipa Valjadolida do kraja ipak došla do boda golovima Mičela u 71. i Hoakina Fernandesa u 89. minutu.

Valjadolid je na 16. mestu Primere sa 19 bodova, dok se ekipa Elčea nalazi na 18. mestu sa 17 bodova.

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras u gostima Alaves sa 2:1, u utakmici 19. kola španske Primere.

Jusef En-Nesiri je već u trećem minutu doneo vodjstvo Sevilji, Edgar Mendes je izjednačio u 12. minutu, a konačan rezultat postavio je Suso u 30. minutu.

Alaves je u 91. minutu imao sjajnu priliku da dodje do boda, ali Hoselu nije iskoristio jedanaesterac, odbranio ga je golman Bono.

Sevilja je upisala desetu pobedu i četvrta je na tabeli sa 33 boda, dok je Alaves na 17. poziciji sa 18 osvojenih bodova.

U narednom kolu, fudbaleri Sevilje dočekuju Kadiz, a Alaves ekipu Real Madrida.