NAPOLI UNAKAZIO FIORENTINU: Vlahović i Milenković doživeli najgore poniženje u karijeri!

Serija A, 18. kolo

Iz sedam šuteva, šest golova Napolitanaca

Napoli je unakazio Fiorentinu 6:0 u prvom meču nedeljnog programa u okviru 18. kola Serije A.

Najbolji pojedinac na meču bio je kapiten domaćih Lorenco Insinje, sa dva pogotka i jednom asistencijom.

Ekipa Đenara Gatuza je čak četiri gola postigla u prvom poluvremenu i tako brzo rešila pitanje pobednika.

Doduše, treba reći da je pri rezultatu 1:0 Viola propustila nekoliko dobrih prilika preko Biragija, Vlahovića i Riberija, međutim, David Ospina je ostao nesavladan.

Svih 90 minuta za goste odigrao je još jedan reprezentativac Srbije Nikola Milenković.

Napoli je koristio praktično sve prilike koje je imao i iz sedam udaraca u okvir gola rivala, dao šest "komada".

Domaći su ovim trijumfom uspeli da skoče na treće mesto na tabeli i ponovo se vrate u trku za Skudeto.

Fudbaleri Atalante i Đenove su odigrali nerešeno 0:0

Atalanta je šesta sa 32 boda, dok je Đenova osvojila 15 poena i zauzima 16. poziciju.

U narednom kolu, Atalanta će gostovati Milanu, dok će Djenova dočekati Kaljari.

Serija A, 18. kolo:

Petak: Lacio – Roma 3:0

Subota

Bolonja – Verona 1:0 Sampdorija – Udineze 2:1 Torino – Specija 0:0

Nedelja

Napoli – Fiorentina 6:0 (Insinje 5, 72p, Deme 36, Losano 38, Zjelinski 45, Politano 89)

Krotone – Benevento 4:1 (Glik 4ag, Simi 29, 54, Vulić 65 - Falke 82)

Sasuolo – Parma 1:1 (Đuričić 90+4 - Kučka 37)

Atalanta – Đenoa 0:0