ČELSI JEDVA S IGRAČEM VIŠE, MAUNT SPASIO LAMPARDA PROTIV FULAMA: Od Mitrovića ni korova, Brajton najzad pobedio!

Premijer liga, 19. kolo

Na tri utakmice ukupno 3 gola

Jedva, jedva, jedva, i to sa igračem više Čelsi je uspeo u malom londonskom derbiju da pobedi Fulam 1:0.

I dalje prilično slabo igra Lampardov tim, čija se igra nije poboljšala čak ni kada je krajem prvog poluvremena Robinson nesmotrenim faulom dobio direktan crveni karton.

Na kraju Mejson Maunt je u 78. minutu iskoristio neopreznost golmana Areole i uspeo da pogodi mrežu domaćina, te time donese trijumf "plavcima".

Naš Aleksandar Mitrović ponovo nije bio ni u protokolu za ovaj meč.

Nešto ranije odigrane su i dve utakmice koje su završene istim rezultatom kao i ova.

Brajton je konačno upisao pobedu, i to protiv Lidsa koji je očigledno zapao u krizu.

Čovek odluke je bio Mopej koji je u 19. minutu postigao jedini pogodak na meču.

A trijumf protiv Barnlija je ostvario Vest Hem.