SADIK DO HET-TRIKA ZA MANJE OD POLA SATA: Almerija grabi ka Primeri, u Partizanu trljaju ruke! (VIDEO)

razbija

Nigerijac je terorisao odbranu gostiju i od drugog do 29. minuta postigao tri gola

Objavljeno: 22:42h

Almerija je savladala Ponferadinu sa 3:1 u španskoj Segundi i stigla do trećeg mesta na tabeli.

Domaći su nedostižnu prednost stekli u prvih pola sata igre i to sve golovima Umara Sadika, bivšeg napadača Partizana.

Nigerijac je terorisao odbranu gostiju i od drugog do 29. minuta postigao het-trik koji mnogo znači Almeriji, ali i klubu iz Humske.

Podsećamo, ako Sadik nastavi da trese mreže i njegov klub uspe da se plasira u najjači španski rang, Primeru, Partizanu će biti isplaćen bonus od četiri miliona evra, kako je dogovoreno prilikom njegovog transfera u španski klub.

Almerija trenutno ima samo bod manje od drugoplasiranog Espanjola i tri manje od lidera Majorke.

Prva dva tima plasiraće se direktno u La Ligu dok će plasirani od trećeg do šestog mesta igrati baraž. Pobednik istog biće poslednji učesnik elitnog ranga.