NIŠTA UZBUDLJIVO NEMA U MADRIDU: Remi u predgrađu, Real malo teže protiv Granade!

15. kolo la lige

Fudbaleri Hetafea i Selte odigrali su 1:1, u okviru 15. kola LaLige.

Objavljeno: 09:18h

Utakmica nije bila naročito interesantna, a oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu.

Domaćini su poveli preko Denisa Sureza u sedmom minutu, dok je Iago Aspas preko penala izjednačio i postavio konačan rezultat.

Nemanja Maskimović je proveo svih 90 minuta na terenu za Hetafe, mada, on kao i ostali njegovi saigrači nisu imali mnogo šansi za gol.

Hetafe je ostao 11. sa 17 bodova, dok je tim iz Viga osmi sa 20 bodova.

Real Madrid - Granada

Fudbaleri Real Madrida, uz dosta muke, pobedili su Granadu 2:0 na svom terenu u 15. kolu španske LaLige.

Kraljevski klub se mučio da dođe do pete uzasopne pobede u prvenstvu, ali je ipak došao. Opet je junak bio brazilski vezista Kazemiro, trećim golom za nepunih mesec dana, glavom je ovog puta bio precizan na meču.

Posle njega je, minut pred kraja Karim Beznema prošao kroz odbranu gostiju i postigao gol za konačan rezultat.

Luka Jović je presedeo meč na klupi za rezerve.

Real Madrid je sa ova tri boda stigao lidera La Lige Atletiko Madrid, ali uz dva meča više.

LaLiga, 15. kolo: HetafeSelta 1:1 (1:1) Suares 7 – Aspas 17p Real MadridGranada 2:0 (0:0) Kazemiro 57, Benzema 90+3 22.00 AlavesEibar 22.00 BetisKadis