Šampion Evrope štucao, ali... Srbin je Seltin tragičar, Alvaro Morata pokazao zašto je vraćen! (VIDEO)

Kako su se nadali...

Kraljevi umalo izbegli iznenađenje
Objavljeno: 22:31h

Poveo je Real sa 1:0 u 60. minutu preko Alvara Morate, koji se najbolje snašao posle jednog odbitka.

Međutim, Selta je izjednačila sedam minuta kasnije evrogolom Čileanca Fabijana Oreljane! Ali, to nije bilo dovoljno, jer je Radoja poklonio gol Kraljevskom klubu!

U prvom susretu subotnjeg programa, Real Sosijedad slavio je na gostovanju Osasuni u Pamploni, pogocima Huanmija u drugom, odnosno autogolom Unaija Garsije u 81. minutu, dok je Valensija poražena od Eibara u gostima. Strelac jedinog gola za domaće bio je Pedro Leon u 62. minutu susreta.

PRIMERA, 2. kolo

Petak:

Betis - Deportivo La Korunja 0:0

Espanjol - Malaga 2:2 (1:0) /Moreno 28, 61 - Dijego Ljorente 67, Čarls 90/

Subota: Osasuna - Real Sosijedad 0:2 (0:1) /Huanmi 45+2, Unaj Garsija 81 autogol/

Eibar – Valensija 1:0 (1:0) /Pedro Leon 62/

Real Madrid – Selta 2:1 (0:0) /Morata 60, Kros 81 - Oreljana 67/