SINGO OSTAVIO SAIGRAČE NA CEDILU: Vučica iskoristila poklon i stigla Juve na tabeli Serije A!

serija a, 12.kolo

Roma ima četiri boda manje od lidera Milana

Objavljeno: 08:45h

U poslednjoj utakmici 12. kola italijanske Serije A, Roma je kao domaćin savladala Torino 3:1.

Rimljanima je posao itekako olakšao desni bek Torina Vilfrid Singo koji je u razmaku od sedam minuta dobio dva žuta kartona i isključen je već u 14. minutu meča.

Leonardo Spinacola, Vilfrid Singo, Torino, Roma

Roma je prednost igrača više iskoristila u 27. minutu kada se u strelce upisao Henrih Mhitarjan. U finišu poluivremena penal za domaće, precizan je Džordan Veretu i trasiran je put ka novom trijumfu.

Džordan Veretu, Kris Smoling

U nastavku je sve dileme rešio Lorenco Pelegrini kada je "Vučici" doneo tri gola prednosti u 68. minutu.

Najbolji igrač "Bikova", Andrea Beloti je uspeo da postigne počasni gol za svoj tim u 73. minutu.

Roma je skočoila na četvrto mesto na tabeli sa 24 boda koliko ima i Juventus. Torino je ostao pretposlednji sa samo šest bodova i teškom borbom za opstanak pred sobom.