VOLKOT SE VRATIO 12 GODINA KASNIJE DA PROGONI ARTETU! Neverovatna sličnost dve fotografije sa Emirejtsa! (FOTO)

upadljivo

Španca je još jednom rastužio nekadašnji saigrač

Fudbaleri Arsenala sinoć su na svom terenu remizirali protiv Sautemptona (1:1) u okviru 13. kola engleske Premijer lige.

Gosti su dosta bolje otvorilii meč i poveli sa 1:0 u 18. minutu kada je mrežu svog bivšeg kluba zatresao Tio Volkot koji je odlučio i da proslavi ovaj pogodak, na iznenađenje mnogih.

Arsenal je uspeo nekako da dođe do remija početkom drugog poluvremena, a gol je postigao kapiten Pjer-Emerik Obamejang.

Tio Volkot, Gabrijel, Arsenal, Sautempton

Ipak, potom je defanzivac domaćih Gabrijel dobio drugi žuti karton upravo zbog faula nad Volkotom pa je Arsenal do kraja više čuvao sopstveni gol.

Nakon meča u centru pažnje je bio Volkot jer navijačima Arsenala nije bilo drago što je proslavio pogodak protiv kluba u kom se poroslavio.

Takođe, pojavila se i sjajna fotografija na Tviteru, a u centru pažnje su Volkot i menadžer Arsenala Mikel Arteta, nekada saigrači u ekipi "Tobdžija".

Tio Volkot, Mikel Arteta

Naime, ovo nije prvi put da je Volkot rastužio Artetu jer je isto uradio i pre 12 godina na meču Arsenal - Everton. Tada je dao gol Evertonu za koji je tad igrao Španac, a 12 godina kasnije nastala je skoro identična fotografija.