GLADNA VOJSKA JE NAJOPASNIJA: Voša pobedila i sačuvala mrežu 4. put u nizu, Vukadinović srušio gradskog rivala!

za kraj jesenjeg dela sezone

Proleter je ostao na šestoj poziciji na tabeli Superlige

Objavljeno: 19:53h

U poslednjoj utakmici 19. kola Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine su savladali Proleter u gradskom derbiju sa 2:0.

Junak pobede 'Lala' je Miljan Vukadinović koji je postigao oba pogotka na utakmici.

FK Vojvodina

Vojvodina je u drugom poluvremenu slomila otpor Proletera za svoju četvrtu pobedu u nizu.

Vukadinović je doneo vođstvo u 53. minutu meča, a trijumf je overio golom u prvom minutu nadoknade.

Izabranici Nenada Lalatovića su se na ovaj način učvrstili na trećoj poziciji na tabeli i sjajno završili jesenji deo sezone. Imaju 42 boda, dva manje od drugoplasiranog Partizana.

Proleter je ostao visoko kotiran na polovini prvenstva, na šestom mestu su sa 32 boda.

Superliga, 19. kolo:

Inđija – TSC 0:3 (0:2)

(Tomanović 4, Stanojev 38, Petković 67)

Vojvodina – Proleter 2:0 (0:0)

(Vukadinović 53, 90+1)

Sreda: Bačka – Radnički 1:2 (0:1) Partizan – Mladost 4:0 (2:0) Rad – Spartak 0:1 (0:1) Zlatibor – Mačva 0:1 (0:0) Javor – Voždovac 3:1 (2:1) Metalac – Crvena zvezda 0:1 (0:1) Napredak – Novi Pazar 0:0 Radnik – Čukarički 0:1 (0:1)