VLADA I VELJKO KROZ DRAMU DO POBEDA: Votford i Reding u poslednjim minutima dali golove za nove trijumfe!

drama u čempionšipu

Neverovatne završnice na oba meča

Objavljeno: 19:36h

Ovo će biti jedna, sa svim znakovima do sad, uzbudljiva sezona u Čempionšipu i dobra borba za mesto u Premijer ligi.

18. kolo je bilo posebno radosno za naše trenere. Vladimir Ivić i Veljko Paunović, njihove ekipe su pobedile na gostujućim terenima na skoro identičan način, dali su golove pri samom finišu meča, upisali bodove i održali se pri vrhu tabele.

Votford je do pobede 1:0 nad Birmingemom stigao u 85. minutu golom Troja Dinija iz penala, dok je Reding pobedio KPR golom u 89. minutu utakmice.

Čelo tabele i dalje drži Norič, još jednu pobedu su upisali "Kanarinci", i oni u gostima uz dva gola Temua Pukija, te su se tako održali ispred svih na tabeli, sa 37 bodova.

Bornmut je drugi sa 34, a tri tima, među kojima su Reding i Votford, dele treće mesto. Treći u toj grupi je Svonsi.

I Svonsi i Bornmut su u ovom kolu, poput većine timova iz gornjeg dela tabele, zabeležili pobede.