GATUZOVA MAŠINA MELJE LI MELJE: Rutinska pobeda sa četiri komada, slavio i Milan!

serija a, 10. kolo

Klub iz Napulja sada ima sedam pobeda i treći je na tabeli sa 20 bodova

Fudbaleri Napolija pobedili su na gostujućem terenu Krotone sa 4:0, u utakmici 10. kola italijanskog prvenstva.

Napoli je poveo u 31. minutu golom Lorenca Insinjea, a prednost je udvostručio Irving Lozano u 58. minutu. Treći gol postigao je Dijego Deme u 76. minutu, a konačan rezultat postavio je Andrea Petanja pogotkom u prvom minutu nadoknade vremena.

Klub iz Napulja sada ima sedam pobeda i treći je na tabeli sa 20 bodova.

Krotone je jedina ekipa bez pobede u Seriji A ove sezone i poslednji je na tabeli sa dva boda.

Fudbaleri Rome i Sasuola igrali su danas nerešeno 0:0, u 10. kolu Serije A.

Roma je od 41. minuta imala igrača manje, pošto je isključen Pedro Rodriges.

Roma je dala gol u 45. minutu, koji je poništen posle pregledavanja VAR-a.

Nerešeno bez golova igrali su još i Parma i Benevento.

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na gostujućem terenu Sampdoriju sa 2:1, u utakmici 10. kola Serije A.

Milan je poveo u 45. minutu golom Franka Kesija iz jedanaesterca, a prednost je udvostručio Samu Kasteljeho u 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Albin Ekdal pogotkom u 83. minutu.

"Roso-neri" su uz Juvenuts jedina neporažena ekipa u Seriji A i posle osme pobede prvi su na tabeli sa 26 bodova, pet više od drugoplasiranog Intera. Treći je Napoli sa 20 bodova, koliko ima i četvrtoplasirani šampion Juventus.

Sampdorija je u poslednjih pet utakmica bez pobede, a posle petog poraza zauzima 12. mesto na tabeli sa 11 bodova.