BRUTALNO IZDANJE PARTIZANA: TSC raznet u paramparčad!

Superliga Srbije, 16. kolo

Sva dešavanja sa meča pratili ste na Espreso.co.rs

Objavljeno: 18:58h

Fudbaleri Partizana su večeras u gostima pobedili TSC 4:0, u 16. kolu Super lige Srbije.

Partizan je poveo golom Filipa Holendera u 24. minutu.

U 62. minutu je Partizan stavio tačku na meč postigavši dva gola u istom minutu.

Prvo je Sejdubu Suma bio strelac, u prvom kontaktu sa loptom pošto je ušao sa klupe. Odmah u sledećem napadu Suma je asistirao Holenderu za njegov drugi pogodak.

U 71. minutu Takuma Asano se upisao u strelce, nakon nekoliko promašenih odličnih prilika. ; Partizan je osvojio 35 bodova i nalazi se na drugom mestu, dok je TSC upisao 21 poen i zauzima desetu poziciju.

U narednom kolu, Partizan će dočekati Čukarički, dok će TSC gostovati Javoru.

Sva dešavanja sa meča pratili ste na Espreso.co.rs.

90' Gotovo je! Sjajno izdanje Partizana! 4:0!

80' Duronjić je ostao sam kao duh u kaznenom Partizana, ali katastrofalna završnica.

70' Dade ga i Asano!

69' Jeziva partija Takume Asana, promašaju se samo ređaju...

62' Odmah novi gol! Holender! 3:0!

61' Goooool! Jojić spakovao kaciju Sumi koji pogađa. Njima dvojici je ovo bio prvi kontakt sa loptom jer su ušli pre samo nekoliko sekundi! Sjajno!

60' Da je Asano bio pripran, dao bi već jedno tri komada... Ovako, ostaje 1:0 za goste.

52' Izuzetno agilan početak drugog poluvremena za Partizan ređaju se sada šanse...

45' To je to, idemo na poluvreme.

40' Dva pokušaja Milićevića, ali oba puta živu loptu hvata Stojković.

32' Kontroliše Partizan situaciju, drži rivala daleko od svog gola. Sve u svemu, imao je i mnogo više šansi.

23' Gooooooooooooool!!! Filip Holender! Sjajnu loptu je dobio, pretrčao Antonića i lako matirao Filipovića! 1:0!

20' Sada nije previše uzbudljivo na terenu, tipično za superligaške utakmice.

10' Stevanović je prodao sjajan dribling, zalomio u kazneni sa desne strane, ali šuitira samo u Filipovića.

7' Dobar početak utakmice, za sada je dinamično na terenu.

17:00 - Meč je počeo.

16.00 - Ono što je možda interesantno jeste da gol TSC-a čuva Nenad Filipović brat Snežane Borjan, supruge golmana Crvene zvezde Milana Borjana.

15.56 - Poznati su i sastavi dva tima.

TSC: Filipović – Santrač, Babić, Antonić, Varga – Santrač, Milićević - Tumbasević, Zec, Stanojev – Lukić.

Partizan: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Šćekić – F. Stevanović, Natho, Asano – Holender.