ORLOVI NA KORAK OD ISPADANJA U C DIVIZIJU: Radonjić uzaludno puštao magiju, Srbija bez pobede u 2020. godini!

liga nacije

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu:

Objavljeno: 22:53h

Fudbalska reprezentacija Srbije se nalazi na korak od ispadanja iz B divizije Lige nacija, pošto je na gostujućem terenu odigrala bez pobednika protiv Mađarske - 1:1.

Srbija je povela sjajnim golom Nemanje Radonjića u 17. minutu, a izjednačio je Zolt Kalmar u 39. minutu.

Ranije danas, u prvom meču u grupi Turska je savladala Rusiju 3:2.

Na tabeli Rusija i Mađarska imaju po osam bodova, Turska šest, a Srbija tri boda.

U poslednjem kolu, u sredu, Srbija dočekuje Rusiju, a Mađarska je domaćin Turskoj.

Srbiji će za opstanak u B Ligi nacija biti potrebno da pobedi Rusiju, kao i da Turska izgubi od Mađarske.

Ono što mnogo boli i zabrinjava jeste to da Srbija nikoga nije pobedila u 2020. godini , u regularnih 90. minuta.

80. minut - Najveća šansa u prvom poluvremenu, Jović je mogao da nas dovede u prednost, ali promašuje.

75. minut - Gužva ispred gola Srbije, Mađarsi su se spetljali, inače bi bilo mnogo opasnije po gol Dmitrovića.

62. minut - Ristića je zamenio Mladenović, a Maksimovića Grujić.

56. minut - Lazović se povredio posle duela sa Holenderom.

Poluvreme:

Mađarska - Srbija 1:1

39. minut - GOOL! Mađari su se bukvalno prošetali do gola Srbije, a Kalmar je lagano matirao Dmitrovića - 1:1.

36. minut - Veliki promašaj Mđara, Sobo Salaj nije materializovao ogromnu šansu.

30. minut - Žuti kartin za Nemanju Maksimovića zbog igranja rukom.

26. minut - Mogla je Srbija da duplira prednost, ali se Luka Jović prilično loše snašao u kaznenom prostoru Mađarske.

16. minut - RADONJIĆ!!! Maestralan prodor i pogodak bivšeg igrača Crvene zvezde!

10. minut - Nema promena rezultata, a ni nekih posebnih prilika u Mađarskoj.

20:45 - Utakmica je počela.