VOLFSBURG SRUŠIO HOFENHAJM: 7+ na Bajer - Menš!

bundesliga, 7. kolo

Hofenhajm je smanjio rezultat u 88. minutu preko Sargisa Adamjana

Fudbaleri Volfsburga pobedili su danas Hofenhajm sa 2:1, u sedmom kolu Bundeslige.

Volfsburg je vodio golovima Renata Štefena u petom i Vuta Veghorsta u 26. minutu.

Veghorst je u 82. minutu imao priliku da osigura pobedu domaćem timu, ali nije realizovao penal.

Hofenhajm je smanjio rezultat u 88. minutu preko Sargisa Adamjana.

Potom je u trećem minutu nadoknade mogao i do izjednačenja i boda, ali Munes Dabur nije iskoristio jedanaesterac.

Volfsburg je šesti na tabeli sa 11 bodova, dok Hofenhajm sa sedam zauzima 13. mesto.

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena su danas kao domaćini pobedili Borusiju iz Menhengladbaha 4:3, u sedmom kolu nemačke Bundeslige.

Golove za Bajer Leverkuzen su postigli Lukasa Alario u 27. i 41, Leon Bejli u 68. i Julian Baumgartlinger u 82. minutu.

Strelc za Borusiju su bili Lars Štindl u 18. iz penala i 30. i Valentino Lazaro u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Nakon sedam kola, Bajer Leverkuzen zauzima četvrto mesto sa 15 bodova, dok je Borusija Menhengladbah na sedmom mestu sa 11 bodova.

U narednom kolu, Bajer će gostovati Arminiji, dok će Borusija dočekati Augsburg.