FELIKS JE PODIVLJAO I SAMO REŠETA: Atletiko ubedljiv protiv Kadiza - jedini su bez poraza u Primeri!

primera, 9. kolo

Atletiko je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na svom terenu Kadiz sa 4:0, u utakmici 9. kola španskog prvenstva.

Atletiko je poveo u osmom minutu kada je strelac bio Žoao Feliks, a prednost je udvostručio Markos Ljorente u 22. minutu. reći gol postigao je Luis Suarez golom u 51. minutu, a konačan rezultat postavio je Feliks svojim drugim golom na meču u 90. minutu.

Atletiko je ostvario četvrtu uzastopnu pobedu, ukupno petu u ligi i popeo se na drugo mesto na tabeli sa 17 bodova iz sedam utakmica. Isti broj bodova ima i prvoplasirani Real Sosijedad, ali iz osam utakmica.

Ekipa Dijega Simeonea jedina je neporažena ove sezone u Primeri. Kadiz je odigrao devet mečeva i šesti je na tabeli sa 14 bodova.