RAPSODIJA ANDRIJE ŽIVKOVIĆA: Srbin rastavio PSV u paramparčad - dva gola i asistencija bivšeg asa Partizana (VIDEO)
Živkovićev drugi gol ove večeri, Foto: Printscreen

MAESTRALNO

Holanđani nisu znali šta ih je snašlo u Solunu

Šta samo radi Andrija Živković u dresu PAOK-a. Posle maestralnih partija protiv Krasnodara, ali i bivšeg kluba Benfike u evropskom meču, sada je pokazao klasu i protiv PSV.

On je prvo u 47. minutu asistirao za pogodak Švabu, da bi onda devet minuta kasnije i sam uspeo da se upiše u strelce i preokrene na 2:1.

Bilo je već 3:1 kada je Živković postigao četvrti gol svog tima, svoj drugi ove večeri, asistent mu je bio Colis, koji je ušao u 46. minutu i potpuno preokrenuo meč (i sam je bio strelac).

Oba pogotka dao je tako što je sa strane ušao u sredinu i levicom matirao golmana. Baš onako, u njegovom stilu...