NIKOLIĆEV ŠAMAR ČOLU SIMEONEU: Srbinova Lokomotiva je hit Lige šampiona!
Marko Nikolić, Foto: EPA/ Maxim Shemetov

liga šampiona

Lokomotiva zaustavila Atletiko

Objavljeno: 21:27h

Marko Nikolić po ko zna koju put potvrđuje kakav je trener!

Lokomotiva srpskog trenera uspela je da izvuče remi protiv madridskog Atletika. Meč je završen rezultatom 1:1. Nakon što su posle velike borbe poraženi od Bajerna u prethodnom periodu, Lokomotiva je osvojila veoma bitan bod za nastavak takmičenje i vodiće veliku bitku sa Madriđanima za drugo mesto A grupe.

Atletiko je poveo u 18. minutu golom Hosea Marije Himenesa, a bod domaćima doneo je Anton Mirančuk golom iz penala u 25. minutu.

Posle tri kola Atletiko ima četiri boda, a Lokomotiva, koju sa klupe predvodi srpski trener Marko Nikolić, ima dva boda, iz dva remija.

U drugoj utakmici u toj grupi Salcburg večeras dočekuje aktuelnog šampiona Evrope Bajern iz Minhena.