ŽIVOTNA FORMA REPREZENTATIVCA SRBIJE: Darko Lazović u stilu Nikole Žigića presudio Beneventu! (VIDEO)
Darko Lazović, Foto: Profimedia

Serija a, 6. kolo

Fantastična partija srpskog majstora uz desnu aut liniju

Objavljeno: 22:51h

Fantastična forma Darka Lazovića nastavila se i u pobedi njegove Verone nad Beneventom od 3:1 (1:0) u okviru 6. kola Serije A.

On je postigao treći pogodak svog tima u 77. minutu posle lepog Dimarkovog centaršuta.

Učinio je to glavom u stilu Nikole Žigića, a lopta je pre ulaska u mrežu pogodila i stativu i golmana.

Prethodno je Verona vodila pogotkom Antonina Baraka u 17. minutu, a u 56. je izjednačio Djanluka Lapadula. Novu prednost Veroni doneo je ponovo Barak u 63. minutu.

Benevento je utakmicu završio sa igračem manje, pošto je u 73. minutu isključen Đannluka Kaprari. Verona je sedma na tabeli posle šest kola sa 11 bodova, dok Benevento ima šesti i zauzima 14. mesto u italijanskom prvenstvu.

Serija A, 6. kolo

Subota

Krotone – Atalanta 1:2 (1:2) (Simi 40 – Murijel 26)

Inter – Parma 2:2 (0:0) (Brozović 64, Perišić 92 – Žervinjo 46, 62)

Bolonja – Kaljari 3:2 (1:1) (Berou 45, 56, Sorijano 52 – Pedro 15, Simeone 47)

Nedelja

Udinese – Milan 1:2 (0:1) (De Paul – Kesi 18, Ibrahimović 83)

Specija – Juventus 1:4 (1:1) (Pobega 32 – Morata 14, Ronaldo 59, 76p, Rabio 67)

Torino – Lacio 3:4 (2:1) (Bremer, 19, Beloti 24p, Lukić 87 – Pereira 15, Milinković-Savić 49, Imobile 90+5, Kaisedo 90+9)

Roma – Fiorentina 2:0 (1:0) (Spinacola 12, Pedro 70)

Napoli – Sasuolo 0:2 (0:0) (Lokateli 58p, Lopes 90+5)