NE POMAŽE NI IGRAČ VIŠE: Grizman bocnuo, ali Mesi nije uspeo da oživi Barselonu - Alaves izdržao!

primera, osmo kolo

Veoma interesantna utakmica

Fudbaleri Alavesa i Barselone odigrali su večeras 1:1, u utakmici osmog kola španske Primere.

Luis Rioha doneo je prednost Alavesu u 31. minutu posle velike greške Djerara Pikea i Neta, a izjednačio je Antoan Grizman u 63. minutu, samo minut nakon što je Hota dobio crveni karton.

Barselona je do kraja meča na sve načine pokušavala da dodje do gola, pokušavali su Lionel Mesi, Miralem Pjanić, ali rezultat se nije promenio.

Ekipa Ronalda Kumana vezala je i četvrti meč bez pobede u domaćem šampionatu i nalazi se na 12. mestu na tabeli sa osam osvojenih bodova, odnosno ima osam bodova manje od prvoplasiranog Real Madrida koji ima meč više.

Alaves je na 13. poziciji sa, takodje, osam osvojenih bodova, ali iz dve utakmice više.

Barselona će u narednom kolu dočekati Betis, dok će Alaves gostovati Levanteu.