UŽASAN DEBI ZA IGRAČA PARTIZANA: Meč sa crveno-belima će što pre želeti da zaboravi!
Bojan Matić isključen na debiju, Foto: Starsport©

grčka liga

Nije mogao da zamisli gori...

Bojan Matić u finišu prelaznog roka napustio je Partizan i pojačao grčki Atromitos i danas je debitovao za svoj novi klub i to protiv Olimpijakosa.

Nekadašnji napadač crno-belih bio je u startnoj postavi, ali svoj debi nije uspeo da obeleži nekim golom, već isključenjem posle samo pola sata igre. Matić je dobio direktan crveni karton zbog oštrog starta nad Kamarom, a sudija mu je dao direktan crveni karton polse klnsultacije VAR sistema.

Bojan Matić
Bojan Matić foto: Starsport©

Iako je ostao sa igračem manje, Atromitos je uspeo da odoli Pirejcima u prvom poluvremenu i ode na odmor sa rezultatom 0:0. Međutim u drugih 45 minuta su se razigrali Pirejci i maksimalno iskoristili igrača više postigavši četiri gola za siguran trijumf.

Podsetimo, Matić je na pozajmici u Atromitosu koji će imati mogućnost da otkupi ugovor srpskog napadača.