NAJLUĐI FUDBAL EVROPE! Ovo mogu samo oni! (VIDEO)
Fudbaleri Atalantre, Foto: EPA/ PAOLO MAGNI

seerija, treće kolo

Posle tri kola gol-razlika 13:5

Fudbaleri Atalante pobedili su danas na svom terenu Kaljari sa 5:2, u utakmici trećeg kola italijanskog prvenstva.

Atalanta je povela u sedmom minutu golom Lukasa Murijela, a izjednačio je Dijego Godin u 24. minutu. Pet minuta kasnije domaći su poveli golom Alehadra Gomesa, a dva gola prednosti doneo je Mario Pašalić pogotokom u 37. minutu.

Četvrti gol za Atalantu postigao je Duvan Sapata u 42. minutu, a zatim je strelac za ekipu Kaljarija bio Žoao Pedro u 52. minutu. Konačan rezultat postavio je Sam Lamers golom u 81. minutu.

Atalanta je prva na tabeli sa svih devet bodova, a Kaljari je iz tri meča osvojio samo jedan bod.