Hofenhajm ponizio Bajern: Hladan tuš za Flika i ekipu, Kramarić junak ogromnog trijumfa!

bundesliga, 2. kolo

Objavljeno: 18:09h

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su danas na svom terenu Bajern iz Minhena sa 4:1 (2:0), u utakmici 2. kola Bundeslige.

Hofenhajm je poveo u 16. minutu golom Ermina Bičakčića, a prednost je udvostručio Moanes Dabur, pogotkom u 24. minutu.

Gol za nemačkog šampiona postigao je Džošua Kimih u 36. minutu, a zatim je dva gola za domaće postigao Andrej Kramarić. Prvo je bio strelac u 77. minutu, a zatim je postigao gol iz penala u drugom minutu nadoknade vremena.

Hofenhajm je prvi na tabeli sa šest bodova iz dve utakmice, a Bajern zauzima šesto mesto sa tri boda.